/ Ana Statü / Genel / Haberler / LİG HABERLERİ / Yıldızlar 1. ve 2. Lig Fikstürleri Belli Oldu

Yıldızlar 1. ve 2. Lig Fikstürleri Belli Oldu

2020 ve 2024 Olimpiyatları’nda İstiklal Marşı’nı okutmayı hedefleyen yıldız sporcularımızın, 18 Şubat tarihinde ligleri başlıyor.
manset5
İLK MAÇLAR 18 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR
Önümüzdeki yıllarda mücadele edecekleri uluslararası arenada Türk güreşini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlayan yıldız güreşçilerimiz, 18 Şubat 2017 Cumartesi günü mindere çıkacak. Yıldızlar 1. Lig takımları ilk maçlarını Bursa, Manisa, Kahramanmaraş ve Kocaeli’nde yaparken yine aynı tarihte 2. Lig takımları ise Antalya, Samsun, Ankara ve Mersin illerinde karşılaşacaklar.

RÖVANŞLAR 8 NİSAN’DA
Rövanş maçları ise 8 Nisan 2017 tarihinde yapılacak. Burada Yıldızlar 1. Lig takımları maçlarını İstanbul, Çorum, Ankara, Erzurum’da karşılaşırken Yıldızlar 2. Lig takımları ise Tokat, Adana, Samsun ve Konya’da minderde boy gösterecekler.

Güreşseverlerin yoğun ilgisi altında yapılacak olan Yıldızlar Güreş Ligi maçlarında üst seviye performans sergileyecek olan yıldız pehlivanlar, takımlarına puan kazandırabilmek ve galibiyet elde edebilmek için güreşecekler.

BAŞKAN AYDIN: “BAŞARILAR DİLİYORUM”
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, hafta sonu sahne alacak yıldız güreşçilerimize başarılar dileyerek Fair-Play çerçevesinde müsabakalar izlemeyi temenni ettiklerini belirtti.

Not: Müsabakaların teknik toplantıları, müsabakalardan 1 gün önce saat 17:00’da, tartıları ise yine bir gün önce saat 18:00’da yapılacaktır.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo