/ DUYURULAR / Genel / LİG HABERLERİ / Yıldız Pehlivanlarımız Mindere Çıkıyor

Yıldız Pehlivanlarımız Mindere Çıkıyor

manset-62-620x330

2020 ve 2024 Olimpiyatları’nda İstiklal Marşı’nı okutmayı hedefleyen yıldız sporcularımız, bu hafta sonu Türkiye’nin dört farklı şehrinde düzenlenecek Yıldızlar Güreş Ligi’nde mindere çıkacak.

İleriki yıllarda mücadele edecekleri uluslararası arenada Türk güreşini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlayan minik güreşçilerimiz, 16 Ağustos 2014 Cumartesi günü Konya, Kahramanmaraş, Tokat ve Muğla’da boy gösterecekler.

Serbest ve Grekoromen stilde karma olarak 11 siklette düzenlenecek lig müsabakalarında 16 kulüpten yaklaşık 200 sporcu ter dökecek. Güreşseverlerin yoğun ilgisi altında yapılacak Yıldızlar Güreş Ligi maçlarında üst seviye performans sergileyecek olan minik pehlivanlar, takımlarına puan kazandırabilmek ve galibiyet elde edebilmek için güreşecekler.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, hafta sonu sahne alacak yıldız güreşçilerimize başarılar dileyerek Fair-Play çerçevesinde müsabakalar izlemeyi temenni ettiklerini belirtti.

Not => Müsabakaların teknik toplantıları, müsabakalardan 1 gün önce saat 17:00’da, tartıları ise yine bir gün önce saat 18:00’da yapılacaktır.

Yıldızlar 1. ve 2. Güreş Liglerinin Fikstürünü görmek için tıklayınız

Yıldızlar 1. ve 2. Güreş Liglerinin Talimatnamesini görmek için tıklayınız

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo