/ DUYURULAR / Genel / KAMP HABERLERİ / Yıldız Güreşçilerimiz Gözünü ‘Altın’a Dikti

Yıldız Güreşçilerimiz Gözünü ‘Altın’a Dikti

manset-8-620x330

Yıldız Erkekler Grekoromen Güreş Milli Takımımız, 15-20 Temmuz 2014 tarihleri arasında Slovakya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nın son hazırlıklarını İstanbul’un Sarıyer ilçesinde sürdürüyor.

Teknik Direktörümüz Akif Canbaş’ın yönetiminde Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren yıldız grekoromencilerimiz, Slovakya’nın Sninna kentinde organize edilecek Dünya Güreş Şampiyonası’ndan altın madalyalarla yurda dönmek istiyor.

TEKNİK DİREKTÖR CANBAŞ: “MİNDERİ TİTRETMEYE HAZIRIZ”

Tecrübeli antrenörlerimiz Adem Aslan, Muhammet Yücedağ, Erkan Dündar, Zafer Başer, Cebrail Karakaş ve Serhat Karakoyun ile birlikte sporcuları en iyi şekilde motive ettiklerini belirten Yıldız Erkekler Grekoromen Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Akif Canbaş, 10 siklette de madalya mücadelesi vereceklerini vurgulayarak, “Bulgaristan’da yapılan Avrupa Şampiyonası’nda 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanmıştık. Dünya Şampiyonası’nda daha başarılı bir grafik çizmek istiyoruz. İşimizin zor olduğunun farkındayız ama mücadeleyi de elden bırakmayacağız. Başkanımız Hamza Yerlikaya’nın destekleri ve Türk milletinin duaları sayesinde güzel sonuçlarla ülkemize dönmeyi umud ediyorum.” şeklinde konuştu.

Dünya Şampiyonası’nda milli mayo ile mindere çıkacak yıldız sporcularımız ve sikletleri şu şekilde:

Kerem Kamal (42), Ozan Tanga (46), Uğur Beytekin (50), Ekrem Öztürk (54), Murat Fırat (58), Ali Kasım Taşdemir (63), Murat Özcan (69), Doğukan Kuru (76), Enes Bilal Yeşilçiçek (85), Cemalettin Akbıyık (100)

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo