/ Ana Statü / Genel / Haberler / Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’a kutlama mesajı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’a kutlama mesajı.

Polonya’da gerçekleştirilen U23 Dünya şampiyonasında büyük bir başarıya imza atarak 8 madalyanın sahibi olan Güreş Milli takımımız bir kes daha Türk halkının yüreğini kabartırken Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Uğur Erdener ve Genel Sekreter Neşe Gündoğan bir kutlama mesajı yayımladılar. Kutlama mesajında şu cümlelere yer verildi;

Sayın Musa AYDIN,
Polonya’da 21-26 Kasım tarihlerinde düzenlenen U23 Dünya Güreş Şampiyonasında milli güreşçilerimizin üçü altın olmak üzere sekiz madalya kazanması ve gençlerimizin bu başarıları yanında 2017 içerisinde Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında çok uzun yıllar sonra madalya rekorlarımızın kırılmış olmasından büyük mutluluk duyduk.

Türk güreş sporunun sürdürülebilir başarıyı yakalama yolunda olduğu inanç ve ümitlerimizi pekiştiren bu madalyalar için, başta şahsınız olmak üzere sporcularımızı ve teknik candan kutlar, başarılarınızın Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları ve sonrasında da devamını dileriz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Uğur ERDENER
Başkan

Neşe GÜNDOĞAN
Genel Sekreter

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo