/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri Duyurusu

Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri Duyurusu

Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri Duyurusu

” ANTRENÖRLER İÇİN UZAKTAN EĞİTİM ve GELİŞİM SEMİNERİ”
Tüm dünya ile birilikte ülkemizde de etkisin gösteren Covid-19 dolayısıyla evlerimizde kalmaya devam ederken antrenörlerimize yönelik ‘Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri’ne’ 6 Haziran 2020 itibari ile başlıyoruz. Eğitim kurulumuz tarafından hazırlanacak seminer programı ilerleyen günlerde sitemizde yayınlanacaktır. 6 Haziran 2020 tarihinde başlayacak olan uzaktan eğitim ve gelişim semineri günde 2 (iki) saat şeklinde yapılacak olup 15 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir.
Seminer belgesi almak isteyen antrenörlerimizin başvurularını en geç 5 Haziran 2020 tarihi saat 14.00’e kadar “Spor Bilgi Sistemi (E-devlet)” üzerinden yapması gerekmektedir. Seminer belgesi almak isteyen antrenörlerimizin derslerin tamamına katılması zorunludur.
E-DEVLET girişi ile ilgili sorun yaşayanlar 0533 345 7711 nolu telefondan Özgün beye ulaşabilirler.
18 Mayıs – 5 Haziran (Başvuru Tarihi)
6-15 Haziran (Seminer Tarihi)
Seminerimiz ücretsiz olup belirtilen şartlara sahip olanlar başvuruda bulunabilirler.

BAŞVURU ŞEKLİ
Güreş Antrenör Belgesine sahip olma şartı aranmaktadır.
Seminer belgesi almak isteyen antrenörlerimizin başvuruları en geç 5 Haziran 2020 tarihi saat 14.00’e kadar ‘’Spor Bilgi Sistemi (E-devlet)’’ üzerinden yapması gerekmektedir.

E-Devlet Seminer Başvurusu: E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Antrenör / Seminer Başvuru / Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak yapmanız gerekmektedir. Mail adreslerinizin doğru şekilde girilmesini önemle rica ederiz. Antrenörlerimize gönderilecek olan link ve şifre ile Zoom uygulaması üzerinde bulunan seminerimize giriş yapabilirler.

ZOOM Uygulaması Kullanımı
İlk olarak www.zoom.us adlı internet sitesinde uygulamayı indiriniz. Uygulamayı açtıktan sonra join ikonuna tıklayarak mail adresinize gelecek olan Meeting ID ve şifre ile seminere katılım sağlayabilirsiniz.
IMG_20200517_160937_849

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo