/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’DAN YENİ BAKAN MEHMET KASAPOĞLU’NA TEBRİK.

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’DAN YENİ BAKAN MEHMET KASAPOĞLU’NA TEBRİK.

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’DAN YENİ BAKAN MEHMET KASAPOĞLU’NA TEBRİK

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan,ın açıkladığı yeni kabinede Gençlik ve Spor Bakanı olarak atanan Mehmet Kasapoğlu’nu tebrik etti. Başkan Musa Aydın kutlama mesajında şu cümlelere yer verdi “Gençlik ve Spor Bakanımız olarak atanan Sayın Mehmet Kasapoğlu’na yeni görev döneminde başarılar diliyor, başta milletimize, ülkemize ve spor camiasına hayırlı olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Yeni Bakanımızın eski bir güreşçi olması, özellikle Spor Toto Başkanlığı döneminde sürekli olarak spor camiasının içinde olması, spor ve güreş camiasını yakınından tanıyor olması da bizleri ayrıca mutlu etmiştir.
Bu arada 19 Temmuz 2017 tarihinden bu yana
Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinde spor camiasının başında olan ve güreşe büyük katkılar sağlayan Sayın Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak’a da güreş camiası adına bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür eder yeni görevinde başarılar dilerim”

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo