/ Ana Statü / Genel / Haberler / TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’A BİR ÖDÜL DAHA

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’A BİR ÖDÜL DAHA

Türkiye’nin en büyük haber ajanslarından biri olan İhlas Haber Ajansı (İHA) bu yılın en başarılı spor adamlarını seçti. Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın 2017 yılının en başarılı Federasyon Başkanı seçildi.
Başkan Musa Aydın’ın göreve gelmesiyle adından sıkça bahsettiren ve büyük başarıların altına imza atan Türkiye Güreş Federasyonu tüm federasyonları geride bıraktı. Yaptığı sistemli çalışmalar sayesinde 2016 Rio olimpiyatlarında Türkiye’nin en başarılı federasyonu olan Türkiye Güreş Federasyonu bu yıl da Avrupa Şampiyonasında 68, Dünya Şampiyonasında 55 yıl aradan sonra madalya rekoru kırdı. Güreşçilerimiz 2017 yılında çıktıkları uluslararası müsabakalarda 109 altın, 119, gümüş ve 205 bronz olmak üzere toplam 433 madalya alarak Türk güreşinin ne denli başarılı olduğunu ortaya koydu.
Türkiye Güreş Federasyonu daha önce her yıl büyük bir katılımla gerçekleşen “Türkiye Spor Ödülleri” yarışmasında halk oylamasıyla açık ara en başarılı federasyon seçilmişti.
Bu kezde Türkiye’nin en büyük haber ajanslarından biri olan İHA, Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’ı 2017 yılının en başarılı federasyon başkanı seçti.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın “Başarılı olduğumuzu bizim söylememiz bir şey ifade etmez. Önemli olan bu başarıların her kesim tarafından takdir görmesi. Daha önce halk oylamasıyla en başarılı branş seçilmiştik. Şimdide İHA şahsıma en başarılı federasyon başkanı ödülünü layık gördü. Aldığımız ödüller bizim çalışma azmimizi daha da artırıyor. Hep söylediğim gibi yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizleri Türkiye’nin en başarılı federasyon başkanı seçen tüm İHA çalışanlarına gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
baskan-musa-aydin

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo