/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / ULUSLARARASI TURNUVALAR / SERBEST GÜREŞ MİLLİ TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI RUSYA’DA SÜRDÜRÜYOR

SERBEST GÜREŞ MİLLİ TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI RUSYA’DA SÜRDÜRÜYOR

SERBEST GÜREŞ MİLLİ TAKIMIMIZ HAZIRLIKLARINI RUSYA’DA SÜRDÜRÜYOR

19-22 Mart tarihlerinde Macaristan’da düzenlenecek olan Olimpiyat elemelerine hazırlanan Serbest Güreş Milli takımımızın Rusya kampı sürüyor. Yaklaşık bir haftadır Rusya’nın Kislovodsk kentinde Teknik Direktör İshak İrbaykhanov yönetiminde çalışmalar yapan millilerde, takımın performansı teknik heyeti sevindiriyor. Rusya’da mükemmel bir çalışma ortamının olduğunun altını çizen Teknik Direktör İshak İrbaykhanov “ Burası 1280 metre rakımlı, orman içinde olimpik bir kamp merkezi. 16 minderin serilebileceği güreş salonundan başka, çeşitli branşların aynı anda kamp yapabileceği çeşitli salonları, açık ve kapalı atletizm sahaları var. 21 Şubat tarihinden bu yana geçiş dönemi hazırlık kampı yapıyoruz. Önümüzde bizler için çok önemli olan Olimpiyat elemeleri var. Amacımız oraya tam olarak hazır halde gitmek. Şu an sporcularımızın performansı çok iyi. Eleme turnuvasına kadar çok daha iyi hale geleceğimize inanıyorum” dedi. Milliler 1 Mart tarihine kadar çalışmalarını Rusya’da sürdürecek. Ardından 4 Mart tarihinde Macaristan’da Grekoromen güreş milli takımımızla birlikte Olimpiyat elemelerine kadar kamp yapacak. Şu an Rusya’da bulunan serbest güreş milli takımımızda yer alan güreşçilerimiz şunlar:
Süleyman Atlı, Selim kozan, Selahattin Kılıçsallayan, Fazlı Eryılmaz, Soner Demirtaş, Selim Yaşar, Fatih Erdin, Osman Göçen, Feyzullah Aktürk, Süleyman Karadeniz.

111

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo