/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / MUSA AYDIN’DAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MUSA AYDIN’DAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MUSA AYDIN’DAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’i ziyarette etti. Güreş sporunu Bursa’da Büyükşehir Belediyespor’la daha fazla yaygınlaştırmak istediklerini söyleyen Musa Aydın, Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer’e görevinde başarılar diledi.
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’ı ağırladı. Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette kulüp yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından göreve getirilen Gökhan Dinçer’e başarı dileklerinde bulunan Aydın, Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile birlikte Bursa’da güreş sporunu daha da yaygınlaştırmak istediklerini söyledi. Güreş branşıyla ilgili her türlü desteği federasyon olarak göstermek istediklerini belirten Musa Aydın; ‘Okullarla çalışmalarımız başladık. Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzle birlikte Bursa’nın tüm ilçelerine ve oradaki çocuklarımıza güreş sporunu yaptırmak istiyoruz. Güreş sporunun geliştirilmesi anlamında da gerk kulüplerimize, gerekse okullarımıza her türlü destek vermeye de hazırız” ifadelerini kullandı.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’ın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu söyleyen kulüp başkanı Gökhan Dinçer Bursa’nın her bölgesinden çocukları spora kazandırma adına çalışmalara başladıklarını dile getirdi. Güreş branşına yatırımın katlanarak arttığına da vurgu yapan Dinçer; ‘Biz çocuklarımıza daha fazla spor yaptırmak, Bursa sporuna kazandırmak adına çalışmalarımıza başladık. Bursa’nın her bölgesinde bu konuyla alakalı organizasyonlarımız olacak. Güreş’e biz bir miras olarak, ata sporu olarak bakıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın da Güreş’e bakış açısı belli. Bütün branşlarda olduğu gibi Güreş’e yatırımımızı her yıl katlanarak artırıyoruz. Bizim tüm gayemiz çocuklarımızın erken yaşta sporla tanışmaları. Bursa’da yaşayan her ailemize sporla dokunmak istiyoruz. Güreş sporu içinde böyle düşünüyoruz. Daha fazla çocuğumuz güreş sporuyla tanışsın. Ülke olarak başarılı olduğumuz bu branşımızda yeni dünya ve olimpiyat şampiyonları Bursa’dan çıksın. Çocuklarımız sporu hayatın önemli bir parçası olarak görsün istiyoruz. İnşallah Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak sizlerle birlikte güzel işlere imza atacağız. ” dedi.
Görüşmenin ardından Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, Musa Aydın ve yönetim kurulu üyeleri anı fotoğrafında buluşurken, Gökhan Dinçer ziyaretinden dolayı Musa Aydın’a teşekkür ederek Büyükşehir Belediyesi işlemeli cam tabak hediye etti.

WhatsApp Image 2020-06-25 at 17.54.38 (2) WhatsApp Image 2020-06-25 at 17.54.38 WhatsApp Image 2020-06-25 at 17.54.38 (1) WhatsApp Image 2020-06-25 at 17.54.39

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo