/ Ana Statü / Genel / Haberler / MUSA AYDIN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

MUSA AYDIN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

MUSA AYDIN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

Türkiye güreş federasyonu başkanı Musa Aydın yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı. Aydın mesajında şu cümlelere yer verdi;
“Uzun bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. 2018-2019 eğitim-öğretim yılının huzur dolu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçirilmesi en büyük arzumuz.
Geleceğimizin teminatı siz sevgili öğrencilerimizin, okullarda aldığı eğitim ve bilgi ışığında ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracaklarına inanıyoruz. Ülkemizin, ekonomi, bilim, sanayi, kültür, spor ve sosyal alanda dünyada adından söz ettirmesi siz öğrenciler, sizleri yetiştiren öğretmen ve anne babalarımız sayesinde olacaktır. Özellikle öğretmenlerimize bu öğretim yılında da yine çok önemli görevler düşmekte. Evlatlarımıza sadece ders eğitimi değil, milli ve dini değerlerde öğretilmeli, ahlaklı bir toplum yetiştirmek için gayret edilmelidir. Ben bu eğitim yılının tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo