/ Ana Statü / Genel / Haberler / MUSA AYDIN 3.OLAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ KUTLADI

MUSA AYDIN 3.OLAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ KUTLADI

İBB Dünya Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında Takım halinde Dünya Üçüncüsü oldu. Gürcistan takımı ile 3. lük maçınca çıkan temsilcimiz rakibini 6-4 yenerek 3.oldu. Maçlardaki rakiplerini yenen isimler şunlar:
Müslim Alınlı-Hammet Rüstem-Atakan Yüksel-Yunus Özel-Serkan Akkoyun-Burhan Akbudak…Metehan Başar Takım Galibiyeti garantileyince müsabakaya çıkmadı.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın Dünya Şampiyonlar Ligi gibi zorlu bir turnuvada 3.olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımını kutluyarak “İstanbul Büyükşehir Belediyesi yıllardır Türk güreşine çok önemli Sporcular ve başarılar kazandırmış bir kulübümüz. Tabi burada belediye başkanlığı döneminden itibaren güreşe büyük sevgi duyan ve destek olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiyi unutmamak lazım. Onun katkıları hem İstanbul Büyükşehir Kulübünün hem de Türk güreşinin önünü açmıştır. Ben bir kez daha İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulübü yönetici, antrenör ve sporcularını kutluyor başarılarının devamını diliyorum “ şeklinde konuştu.

IMG-20171215-WA0010 IMG-20171215-WA0011

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo