/ DUYURULAR / Genel / KAMP HABERLERİ / Milli Güreşçilerimiz Üçlü Kampa Girdi

Milli Güreşçilerimiz Üçlü Kampa Girdi

manset-16-620x330

Avrupa Şampiyonası’nda takım klasmanında ikinci olarak büyük bir başarının altına imza atan A Milli Grekoromen Güreş Takımımız, Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Azerbaycan ve Beyaz Rusya Güreş Takımları ile İstanbul’da üçlü kampa girdi.

08 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenecek olan Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası’nda minderi titretmeye hazırlanan A Milli Grekoromencilerimiz, takım halinde kürsüde yer alabilmek ve İstiklal Marşı’nı okutmak için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Tesisleri’nde antrenmanlarını gerçekleştiren milli güreşçilerimiz, dünya güreşinde söz sahibi ülkeler olan Azerbaycan ve Beyaz Rusya ile birlikte son hazırlıklarını gerçekleştiriyor.

15 kişilik ekip ile Türkiye’ye gelen Beyaz Rusya Güreş Takımı ve 20 kişilik kafileyle İstanbul’a iştirak eden Azerbaycan Güreş Takımı, ay-yıldızlı güreşçilerimizle beraber günde çift idman yaparak form tutuyorlar.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya’nın yoğun çalışmaları sonucunda güçlü ülkelerle üçlü kamp yapma fırsatı bulduklarını belirten A Milli Grekoromen Güreş Takımı Teknik Direktörü Hakkı Başar, dünya şampiyonası öncesinde verimli bir çalışma süreci geçirmek istediklerini belirterek Özbekistan’dan bol sayıda madalya ile Türkiye’ye dönmeyi arzu ettiklerini ifade etti.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo