/ DUYURULAR / Genel / LİG HABERLERİ / Kulüp Temsilcilerimiz Afyon’da Buluştu

Kulüp Temsilcilerimiz Afyon’da Buluştu

manset-51-620x330

Bütün mesaisini Türk güreşi adına harcayan kulüp temsilcilerimiz, liglerin kura çekimi ve istişare toplantısı için Federasyon Başkanımız Hamza Yerlikaya ile Afyon’da bir araya geldiler.

Türk güreşini bir adım daha ileriye taşımak amacıyla önemli işlerin altına imza atan güreş kulüplerimizin başkanları ve temsilcileri, Federasyonumuz tarafından Afyon’da organize edilen istişare toplantısında buluştu.

BAŞKAN YERLİKAYA: “GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYORSUNUZ”

Göreve geldikleri günden itibaren büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Federasyon Başkanımız Hamza Yerlikaya, birlikten kuvvet doğacağını vurgulayarak, “Afyon’da Serbest ve Grekoromen Güreş Süper 1. Lig ve 2. Lig kura çekimi için toplandık. Çekilen kuralar sonucunda eşleşen takımlar arasında yapılacak müsabakaların Fair Play çerçevesinde geçmesini temenni ediyorum. Türkiye’de faal bir şekilde yoluna devam eden güreş kulüplerimiz ve temsilcilerimiz, verdileri destek ile gücümüze güç katıyor.” değerlendirmelerinde bulundu.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı’nın 2014 yılı içerisinde uluslararası arenada elde ettiği başarılar ve yurt içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetlere ilişkin hazırlanan video gösterisinin izlenmesinin ardından lig kuraları çekildi ve istişare toplantısı sona erdi.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo