/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / ULUSLARARASI TURNUVALAR / YAŞAR DOĞU TURNUVASI DEV FİNALLERLE SONA ERİYOR

YAŞAR DOĞU TURNUVASI DEV FİNALLERLE SONA ERİYOR

YAŞAR DOĞU TURNUVASI DEV FİNALLERLE SONA ERİYOR

BUSE TOSUN ALTIN MADALYA İÇİN FİNALDE…
7

DÜNYA GÜREŞİNİN DEV DERBİSİ
ABD’li OLİMPİYAT DÜNYA ŞAMPİYONU BURROUGS İLE KÜBA ASILLI İTALYAN FRANK CHAMİZO MARQUEZ İSTANBUL’DA KAPIŞIYORLAR…
TRT SPOR SAAT 12.30’da CANLI YAYINDA VERİYOR….

UWW Ranking Series niteliğindeki Uluslararası 47. Yaşar DOĞU Güreş Turnuvası Dev Finalleri ile tamamlanıyor
İstanbul Bağcılar Olimpik Salonda Güreşçimiz BUSE TOSUN ALTIN MADALYA için Belarus rakibi Anastasia Zımıankova ile güreşecek
8 GÜREŞÇİMİZ BRONZ MADALYA MAÇINDA…
Yakup GÖR Osman GÖÇEN Baki ŞAHİN Süleyman KARADENİZ
Yasemin ADAR, Selim YAŞAR Fazlı ERYILMAZ, Enes USLU
BRONZ MADALYA İçin Güreşecekler
Ayrıca 74 Kg Dünya Derbisinde Olimpiyat Dünya Şampiyonu ABD’li Jordan Burrougs ile Küba asıllı İtalyan Avrupa ve Dünya Şampiyonu Frank Chamizo İstanbul’da bir kez daha kozlarını paylaşacak. Geçen yılki mücadele (10-10) ile nefes kesmiş ve İtalyan Frank Chamizo Marquez kazanmıştı
97 Kg Olimpiyat Dünya Şampiyonu ABD’li Synder Kyle de İranlı rakibi Shanbanger ile karşılaşacak
Uluslararası
47. Yaşar DOĞU Güreş Turnuvasında
Serbest Stilde ;
74 Kg Yakup GÖR Cezayirli Ishak Boukhors’u ve Dağıstan asıllı Macar Murad Kuramagomedov’u (16-6) sayı tuşuyla yenerek yarıfinale yükseldi Güreşçimiz yarıfinalde Olimpiyat Dünya Şampiyonu ABD’li Jordan Burrougs’a yenildi Bronz Madalya için repesajdan gelen Slovak Teimuraz Salkazanov karşılaşacak
74 Kg Enes USLU Azerbaycanlı Mahal Novruzov’u (10-5) Çeyrek Finalde Tunuslu Maher Ghanmi’yi (12-7) yenerek yarıfinale yükseldi
Güreşçimiz yarıfinalde Avrupa ve Dünya Şampiyonu Küba asıllı İtalyan Frank Chamizo Marquez’e sakatlığı nedeniyle yenildi Bronz Madalya için repesajdan gelen Kazak Alibek Abdikasımov’u yenen
Fazlı ERYILMAZ ile karşılaşacak
84 Kg Osman GÖÇEN Çeyrek Finalde Kazak Bahtiyar Izbassarov ‘u (10-4) yenerek yarıfinale yükseldi Güreşçimiz yarıfinalde Dünya 2.si Hintli Deepak Punia’ya yenildi Bronz Madalya için ABD’ li Downey ile karşılaşacak
97 Kg Baki ŞAHİN Çeyrek Finalde Olimpiyat Dünya Şampiyonu ABD’li Synder Kyle’e (12-2) yenildi BRONZ MADALYA için Macar Pavlo Oliynk ile karşılaşacak
REPESAJ MAÇLARIMIZ ;
Kadınlarda ;
Avrupa Dünya Şampiyonumuz Yasemin ADAR Avrupa 2.si Avusturyalı Martina Kuenz’u tuşla yendi Çeyrek Finalde Olimpiyat Şampiyonu Kanadalı Erica Elizabeth WİEBE’e çekişmeli geçen müsabakada (6-2) yenildi Rakibi finale yükseldiği için Güreşçimiz repesajda Hintli Kıran KIRAN’ı (10-0) sayı tuşuyla yendi Bronz madalya için Dünya Şampiyonu Alman Alina Rotter Focken ile karşılaşacak
Serbest Stilde ;
86 kg Selim YAŞAR Macar Patrick Szurovszki’yi sayı tuşuyla yendi
Avrupa 2.si Azerbaycanlı Aleksandr Gostiev’e 6-4 öndeyken son saniyelerde verdiği puanlarla (6-6)’dan kaybetti
Güreşçimiz repesajda Azerbaycanlı Murad Süleymanov’ı yendi
Bronz madalya için Dünya 2.si Slovak Boris Makoev ile karşılaşacak
92 Kg Erhan YAYLACI U23 Dünya Şampiyonu Azerbaycanlı Shamil Zubariov’a son anlarda (5-4) yenildi
Süleyman KARADENİZ Çeyrek Finalde Avrupa Gençler 2.si Macar Bendeguz Toth’a (7-5) kaybetti Bronz Madalya için
Hintli Viky ile karşılaşacak

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo