/ DUYURULAR / Genel / YAĞLI GÜREŞ / Yağlıgüreş Yönetim Kurulu / Yağlı Güreş Kurulu

Yağlı Güreş Kurulu

13 Kasım 2016 Pazar günü Ankara’da yapılan 4. Olağan ve Mali Genel Kurulu neticesinde göreve gelen Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın yönetiminde görev yapacak Yağlı Güreş Kurulu:

Yağlı Güreş As Başkanı
Mehmet AYHAN

Yağlı Güreş Genel Koordinatörü
Orhan YAVAŞ

Yağlı Güreş Merkez Hakem Kurulu:
1-Tahir YILMAZ
2-Mehmet YILMAZ
3-Sezgin YÜKSEL
4-Kenan ŞİMŞEK
5-Tevfik KORKMAZ
6-Baki SUDAKAP
7-Tufan TOPUZ
8-Mükerrem KIYI
9-Erol YILDIRIM

Yağlı Güreş Bölge Sorumluları:
Marmara Bölgesi:
1-Davut ASLAN
2-Mehmet ATMACA
3-Raşit ATAÇ

Ege Bölgesi:
1-Hamza DALKIN
2-İnanç GÜÇLÜ
3-Gürcan YİĞİT

İç Anadolu Bölgesi:
1-Sait TEMİZ
2-Savaş BAŞ
3-Hüseyin ASLAN

Akdeniz Bölgesi:
1-Cevat GÜNDOĞDU
2-Hüseyin ÇETİN
3-Teyfik Demirci

Karadeniz Bölgesi:
1-Salih ŞAHİN
2-Mustafa DEMİRKIRAN
3-Kani KARADENİZ

Yağlı Güreş Teknik Eğitim Kurulu
1-Recep KILIÇ
2-Ali BULUT
3-Mustafa DEMİRKIRAN
4-Fevzi TAŞPINAR
5-Metin KILIÇ
6-Gürsel UZUNCA
7-Salih ÖZKAN
8-Hasan TEKER
9-Mahmut BAYOĞLU
10-Ziya ÜNLÜ

Yağlı Güreş Yürütme Kurulu
1-Fezair TATLIDİL-Ankara
2-Hüsamettin ÇETİNKAYA-Kumluca Belediye Başkanı
3-Yücel YILMAZ-Karesi Belediye Başkanı
4-İbrahim DOĞAN-Edirne Belediyesi Kültür Müdürü
5-Yusuf MECEK-Antalya
6-Mehmet ELLİBEŞ-Gölcük Belediye Başkanı
7-Yusuf YOLDAŞ-Kağıthane Güreş Ağası
8-Hasan AKCAN-Akyazı Belediye Başkanı
9-Selim ÖZBALCI-Ladik Belediye Başkanı
10-Muammer AK-Elmalı Güreş Ağası
11-Ramazan GÜVEN-Çardak Güreş Ağası
12-Dr. Mehmet YILMAZ-Bursa/Gemlik
13-Ali HASEKİOĞLU-Çankırı Yapraklı
14-Bahattin AYDIN-Sakarya
15-Ahmet ÖZEN-Ankara
16-Hüseyin TEKE-Çorum Belediye Spor Kulübü Güreş Koordinatörü

Yağlı Güreş Ustalar Kurulu
1-Bayram ERTAN
2-Fevzi ÇAKIR
3-Rüstem ÇAVDAR
4-Atınç KORKMAZ
5-Kemal YILMAZ
6-Hasan AYDIN
7-Adem KARA
8-Şenol BASAT
9-Mehmet BALCI

Cazgırlar Kurulu
1-Şükrü KAYABAŞ
2-Mehmet TURA
3-Erkan KOCASAKAL
4-Mehmet BAYRAM
5-Kasım ASLAN

Yağlı Güreş Gözlemciler Kurulu
1-Hüseyin ÇOKAL
2-Reşit KARABACAK
3-Sabri ACAR
4-Erdem ÖZYİĞİT
5-Osman ŞENER
6-İbrahim GÜMÜŞ
7-Ramazan ÇELİK
8-Mehmet GÜÇLÜ
9-Bekir ŞAHİNAL
10-Abdurrahman KAHVECİ
11-Servet AYDEMİR
12-Mehmet Keçe ATAK
13-Hamdi UZUN
14-Sefa OKTAY-Sekreter

Yağlı Güreş Onur Kurulu
1-Davut YILMAZ-1973
2-Aydın DEMİR-1976, 1977
3-Sabri ACAR-1979, 1985
4-Mehmet GÜÇLÜ-1980
5-Hüseyin ÇOKAL-1982, 1983
6-Saffet KAYALI-1989
7-Ahmet TAŞÇI-1990, 1991
8-Vedat ERGİN-2001

Sanat, Kültür, Estetik ve Edebiyat
1-Kahraman GÜNGÖR
2-Baki PEKBAK
3-Mehmet FENERCİOĞLU
4-Kadir ULUSAVAŞ
5-Kültür ve Turizm Bakanlığı

UNESCO
1-Doğanay ÇEVİK
2-Kültür Bakanlığı
3-İbrahim DOĞAN
4-Dışişleri Bakanlığı
5- Şahin HOPUR-Geleneksel Spor Dalları
6-Arif GÖRGÜLÜ
7-Kenan YALÇINKAYA
8-Michael LEBAS
9-Yunanistan’dan bir kişi
10-UNESCO temsilcisi

Yağlı Güreş Basın Yayın Kurulu
1-Gökhan GÜNAYDIN
2-Mehmet ÇELİK
3-İbrahim SEYMENOĞLU
4-Nuh Fatih ATA
5-Gazanfer ÖZCAN
6-Gürhan YILDIZ
7-Recep TEZCAN
8-Kenan YALÇINKAYA
9-Bülent YAĞCI
10-Nahit ŞAHİN
11-Ata KARATAŞ
12-Gazanfer ÖZDEMİR
13-Ömer ÖNDER
14-Recep TOSUN
15-İsmail YILMAZ
16-Halil DELİCE
17-Özcan BAŞGÜL
18-Sinan BERATLI
19-Harun ŞEN
20-Cemil TEKİN
21-Axel WURZ
22-Yunanistan
23-Ahmet Fatih ERTURAN
24-Fatih Aras
25-Fethi Satıcı

Yağlı Güreş Organizasyonlar Kurulu
1-Spor Bakanlığından
2-Mustafa İPEK
3-Kültür Bakanlığından
4-TİKA
5-Erkan KOCASAKAL
6- Ayhan EROĞLU-Fransa
7-Fevzi ÇÖLBAYI
8-Emrah ÖZBEK
9-Volkan BULUT
10-Fevzi ÇAKMAR
11-Ömer UYSAL
12-Recep AKGÜL
13-Murat İPEK
14-Abdurrahman KARABUDAK
15- Süleyman KAPLAN
16-Fatih EROL

Yağlı Güreş Danışmanı
Muammer ERÇELİK

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo