/ Ana Statü / Genel / Haberler / LİG HABERLERİ / TÜRKİYE SERBEST VE GREKO-ROMEN GÜREŞ 2.LİGİ MÜSABAKALARI UŞAK’TA YAPILDI.

TÜRKİYE SERBEST VE GREKO-ROMEN GÜREŞ 2.LİGİ MÜSABAKALARI UŞAK’TA YAPILDI.

 
Türkiye Serbest ve Greko-Romen güreş 2.ligi müsabakaları Uşak’ta yapıldı. Uşak spor salonunda yapılan karşılaşmaları Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürü Şahin Mercan, Uşak Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Adana Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı ve kulüp başkanı Veysin Alanoglu, Uşak Güreş İl Temsilcisi Erkan Dündar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Başkanı Alperen Cıncı, Başkan Yardımcısı Sinan Okci ve yönetim kurulu üyesi Serdar Türk’de yerinde takip etti. Yapılan mücadeleler sonrasında serbest stilde derece yapan sporcular şunlar;
57 kg:
1. Burhan Özel
2. Alem Özbaken,
3. Nurullah Dağ
3. Şehmuz Kaplan
5. Ali Esoğlu
5.İbrahim Özacar

61kg:
1-Samet Sobacı
2-Abdullah Toprak
3-Numan Tekinci
3-Ercan Keskin
5-Batuhan Polat
5-Fikret Keser

65kg:

1-Uğur Akbay
2-Furkan Yıldız
3-Remzi Civelek
3-Onur Akkaya
5-Ali Kaya
5-Murat Kızılağıl

70 kg:

1-Veysel Pekince
2-Alper Er
3-A.Kerim Kalaycı
3-Arif Eryücel
5-Serkan Tuna
5-Yavuz Dilek

74 kg:

1-Mücahit Dağcı
2-Abdulvasi Balta
3-Metehan Gözcü
3-Ömer Faruk Kaymak
5-İbrahim Çeliker
5-Nurullah Kaygusuz
79 kg:

1-İsmail Koçaslan
2-Abdul Aziz Demirtaş
3-Uğur Taştan
3-Umut Kaya
5-Erkan Taş
5-Batuhan Demirtaş

86 Kg:

1-İbrahim Şen
2-Tolunay Erkoç
3-Mehmet Ali Küçükosman
3-Yusuf Tatlı
5- Yunus Esen
5-Ali Kerem Çoban

92 kg

1-Hüseyin Kalaycı
2-Recep Gecalıoğlu
3- İsmet Karabulut
3-Emirhan Topal
5-Abbas Eker
5- Furkan Dağcı

97 kg:

1-Mustafa Taş
2-İbrahim Çamyar
3-Yususf Minta
3-Vahdettin Oğuz
5-Abdulrefik Öner
5-O.Cemil Şimşek

125 Kg:

1-Gürkan Ballı
2-Emin Öztürk
3-Mustafa Cebeci
3-Serhat Elvan
5-Ahmet Başkurt
5-Çağdaş Fırtına

Grekoromen Stilde ise dereceye giren sporcular şunlar

55kg:

1-Mustafa Çiftçi
2-M.Mert Çelikyürek
3-Hüseyin Yürekli
3-Levent Soycan
5-Muhammed Eygün
5-Eren Tek

60 kg:

1-Nadir Evcen
2-Ali Gürsoy
3-Sefa Oypan
3-Sıddık Elmas
5-Mustafa Yıldız
5-Mehmet Çİtfçi

63 kg:

1-Muammer Kılıç
2-Abdurrahman Özbey
3-M.Emin Koç
3-Mehmet bay
5-Hakan Yaşar
5-Hakan Aslan

67 Kg:

1-Burak Kazan
2-Salih Şahin
3-Salih Sevil
3-Emircan Demirer
5-Ömer Çomruk
5-İsmail Bekler

72 kg:

1-Ö.Faruk Çayır
2-Mehmet Geçgel
3-Ali Kasım Taşdemir
3-Necip Yavuz
5-Mahmut Baran
5-Süleyman Akkoç

77 Kg:

1-Adem Duman
2-Hasan Kaya
3-Mahmut Tosun
3-Ali Koyuncu
5-Mustafa Çevik
5-Süleyman Gök

82 Kg:

1-Musa Gürbüz
2-Yavuz Selim Çoban
3-Mehmet Çetin
3-Melih Öncüt
5-Zeynel Uyanık
5-Can Özel
87 kg

1-Enes Emincan
2-Süleyman Oymak
3-Ali Arıkoğlu
3-İsmail Bulut
5-Malik Alver
5-Metin Öztürk

97 kg:

1-İlhan Kırmızıkan
2-Burak Çakır
3-M.Emin Yağar
3-Furkan Ad
5-Emrah Timur Taş
5-Feyzullah Aktürk

130 kg:

1-R.Taki Taşdemir
2-Mümin Kırcan
3-Murat Solakçı
3-Serhat Sarıçiçek
5-Tevfik Çevik
5-Serhan Tekin

Uşak’ta düzenlenen Türkiye grekoromen ve serbest 2. Güreş ligi müsabakaları sonrasında külüler sıralamasında ilk 5’e giren takımlarsa şu şekilde oluştu:

SERBEST:

1-Ordu Gölköy Belediye Spor Kulübü: 185 puan
2-Batman Petrol SK: 154 Puan
3-İstanbul Öncü Gençlik SK: 131 Puan
4-Sivas Zara Bel.SK: 124 puan
5- Kayseri Şeker SK: 123 Puan

GREKOROMEN

1-Kmr.Büyüşehir Bel. SK: 185 puan
2-Adana Yüreğir Bel.SK: 170 puan
3-Burdur Türk Telekom SK: 151 puan
4-Samsun Çarşamba Bel. SK:126 puan
5-Samsun Yakakent Bel. SK: 119 puan
IMG-20180318-WA0022

IMG-20180318-WA0032
IMG-20180318-WA0033IMG-20180318-WA0035IMG-20180318-WA0037IMG-20180318-WA0036IMG-20180318-WA0025IMG-20180318-WA0034

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo