/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / TÜRKİYE GREKOROMEN GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA İLK GÜN SONA ERDİ.

TÜRKİYE GREKOROMEN GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA İLK GÜN SONA ERDİ.

TÜRKİYE GREKOROMEN GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA İLK GÜN SONA ERDİ.

 

300 güreşçinin katılımıyla Bursa Atatürk spor salonunda düzenlenen Türkiye büyükler grekoromen güreş şampiyonasında ilk gün sona erdi.

Şampiyonanın ilk gününde  55,63,72,82,97 kilolarda eleme ve yarı final maçları yapıldı. 55 kiloda Şerif Kılıç ve Doğuş yazıcı rakiplerini geçerek finale yükselirken bu kiloda Fikret Keser ve Cihat Liman repesajdan gelecek olan rakipleriyle üçüncülük  mücadelesi verecekler. 63 kiloda Erhan ve Abdullah yarın finalde karşılaşacak. Bu kiloda Fatih Üçüncü ile Abdurrahman  repesajdan gelecek rakipleriyle 3/5 karşılaşmasında mücadele edecek. 72 kiloda Selçuk Can’la Fevzi Topcu adını finale yazdırmayı başardılar. Aynı kiloda mücadele eden Erkan Ergen’le Ahmet Yılmaz repesajdan gelecek olan rakipleriyle 3. olmak için mindere çıkacaklar. 82 kiloda Hasan Berk ile  Burhan Akbudak birincilik için mücadele ederken, Ferdi Yavuz’la Ali Çelik yarın yapılacak Repesaj maçından gelecek rakipleriyle 3/5 maçına çıkacak. 97 kiloda Fatih Başköy’le A. Kadir Çebi tüm rakiplerini yenerek finalde karşılaşma hakkını elde ettiler. Bu kiloda Murat Çakır’la Süleyman Demir ise repesaj karşılaşmalarından gelecek olan rakipleriyle üçüncü olmak karşılaşacak.

Bursa Atatürk spor salonunda gerçekleştirilen Türkiye büyükler grekoromen güreş şampiyonasında yarın   60,67,77,87,130 kilolarda eleme ve yarı final müsabakalarıyla 55,63,72,82,97 kiloların repesaj ve final maçları gerçekleştirilecek.
Türkiye Greko-Romen güreş şampiyonası Pazartesi günkü 60,67,77,87,130 kiloların repesaj ve final karşılaşmalarıyla son bulacak.

2 1 3

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo