/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / LİG HABERLERİ / TÜRKİYE BÜYÜKLER 2.LİG GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI ANKARA’DA YAPILDI

TÜRKİYE BÜYÜKLER 2.LİG GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI ANKARA’DA YAPILDI

TÜRKİYE BÜYÜKLER 2.LİG GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI ANKARA’DA YAPILDI

Türkiye Greko-Romen 2.lig güreş müsabakaları Ankara Yaşar Doğu Spor Salonunda yapıldı. Alınan sonuçlar şöyle:

55 Kg:

1. Hasan BİRCAN – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Muhammed TÜRKMEN – Adıyaman Belediye Spor Kulübü

3. Mehmet Ali PEKİNCE – Batman Petrol Spor Kulübü

3. Ahmet TATLIER – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

60 kg:

1. Samet SOBACI – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Murat BOZCA – Adıyaman Belediye Spor Kulübü

3. Burhan ÖZEL – Beşiktaş Spor Kulübü

3. Şehmuz KAPLAN – Batman Petrol Spor Kulübü

63 Kg:

1. Fatih SARIKAYA – Beşiktaş Spor Kulübü

2. Nadir EVCEN – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

3.Mehmet ÇİFTÇİ – Batman Petrol Spor Kulübü

4. Bünyamin ARSLAN – Adıyaman Belediye Spor Kulübü

67 kg:

1. Mevlüthan AK – Beşiktaş Spor Kulübü

2. Kazım GÜLLÜ – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. Emrah GEBESOY – SMS GÜL

3. Yusuf ÇİFTÇİ – Batman Petrol Spor Kulübü

72 kg:

1. Emircan MERİÇ – Gaziler Engelli Spor kulübü

2. Ali SARIKAYA – Beşiktaş Spor Kulübü

3. Ferhat ARI – Batman Petrol Spor Kulübü

3. Mustafa ÇEVİK – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

77 kg:

1. Selçuk SAYNİ – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Furkan TAŞ – Beşiktaş Spor Kulübü

3. Abdullah ÖZBAY – Erzincan Dere Spor Kulübü

3. Muhammet TAŞER – Gaziler Engelli Spor kulübü

82 kg:

1. Mücahit DAĞCI – Beşiktaş Spor Kulübü

2.İbrahim Şamil ÖZAK – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.Yasin DUMAN – SMS GÜL

3. Ferhat DALMIŞ – Batman Petrol Spor Kulübü

87 kg:

1. Metin ÖZTÜRK – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Malik ALVER – Batman Petrol Spor Kulübü

3. Taha Efe ERYILMAZ – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. Erkan TAŞ – Beşiktaş Spor Kulübü

97 kg:

1. Mehmet Can KOŞAR – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Murat SEZMİŞ – Beşiktaş Spor Kulübü
3. Kenan AYGÜN – Gaziler Engelli Spor kulübü

3. Osman ARSLAN – Batman Petrol Spor Kulübü

130 kg:

1. Ufuk YILMAZ – Beşiktaş Spor Kulübü

2. Görkem BAŞ – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

3. Murat ERDOĞAN – Adıyaman Belediye Spor Kulübü

3. Adil Murat ALDAM – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

TAKIM SIRALAMASI:

1. Beşiktaş Spor Kulübü – 200 Puan

2.Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü – 198 Puan

3. Batman Petrol Spor Kulübü – 139 Puan

4. Adıyaman Belediye Spor Kulübü – 115 Puan

GREKO ROMEN 2. LİG İLK 10 – ANKARA

GREKO ROMEN 2. LİG BİREYSEL SIRALAMA – ANKARA

GREKO ROMEN 2. LİG TAKIM SIRALAMASI – ANKARA

DOU_3804

DOU_3823

DOU_3827

DOU_3846

DOU_3855

DOU_3923

DOU_3935

DOU_3943

DOU_3899

DOU_3785

DOU_3724

DOU_3753

DOU_3766

DOU_3777

DOU_3796

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo