/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / ULUSLARARASI TURNUVALAR / TAKHTİ TURNUVASINDA 1 GÜMÜŞ 2 BRONZ. / ZAGREB OPEN TURNUVASINDA 4 FİNAL

TAKHTİ TURNUVASINDA 1 GÜMÜŞ 2 BRONZ. / ZAGREB OPEN TURNUVASINDA 4 FİNAL

TAKHTİ TURNUVASINDA 1 GÜMÜŞ 2 BRONZ.
ZAGREB OPEN TURNUVASINDA 4 FİNAL

Güreşçilerimiz Avrupa Şampiyonası hazırlığı kapsamında katıldıkları turnuvalarda başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.
Geçen hafta Yarıguin Grand Prix Turnuvasında 3 GÜMÜŞ 1 BRONZ madalya ile takım olarak 3.lük alan Serbest Milli Takımımız İran Takhti Turnuvasında da 1 Gümüş 2 Bronz Madalya kazandı
Genç Güreşçilerimizden
57 kg Ahmet DUMAN Finalde Rus İvanaov’a yenilerek Gümüş Madalya, 65kg Safa AKSOY ile 86kg Osman GÖÇEN Bronz Madalya kazandılar.
ZAGREP’TE 4 FİNAL…
UWW Ranking Series durumundaki Zagreb Open Grekoromen Güreş Turnuvasında ise Güreşçilerimiz 4 Altın Madalya için güreşecek.
55kg Ekrem ÖZTÜRK İranlı Dünya Gençler Şampiyonu Puya Dad Marz ile Altın Madalya,
Doğuş AYAZCI ise Romen Botez ile Bronz madalya maçı yapacak
60 kg Kerem KAMAL da Hırvat ve Koreli rakiplerini sayı tuşuyla yenerek Finalde İranlı Milad Ali Rezaneshat ile Altın Madalya için güreşecek
67 kg Enes BAŞAR repesajdan gelecek güreşçi ile BRONZ maçı yapacak
72 kg Cengiz ARSLAN da repesajdan gelecek güreşçi ile muhtemelen Selçuk Can ile Bronz madalya için güreşecek
77 kg Yunus Emre BAŞAR Romen, Koreli, İranlı rakiplerini sayı tuşuyla yenerek Finalde evsahibi Hırvat Bozo Starcevic ile Altın Madalya için güreşecek
82kg Emrah KUŞ Koreli, Özbek ve B.Akbudak’ı yenerek finalde Bulgar Daniel Aleksandrov ile karşılaşacak Burhan AKBUDAK ise repesajdan gelecek güreşçi ile karşılaşacak
87kg Doğan GÖKTAŞ İsveçli’ye yenildi. Repesajda ABD’li rakibini yenerse Bronz madalya için güreşecek
130kg Osman YILDIRIM İranlı ve Romen rakiplerini yendi Özbek’e yenildi. Bronz madalya için repesajdan gelecek muhtemelen Dünya 3.sü Küba asıllı Şilili Acosta Fernandez ile karşılaşacak.
U23 Turnuvasında Hamza BAKIR ŞAMPİYON OLDU
Bulgaristan’da yapılan U23 Güreş Turnuvasında da Yıldızlar Avrupa Dünya Şampiyonu Hamza BAKIR finalde Burak ÇAKIRCA’yı yenerek şampiyon oldu.
Turnuvada 63kg Abdullah TOPRAK 2.
Onur Atalay 3.
72kg Ahmet Yılmaz 3.
82kg Mehmet Bolat 2.
Hasan Basri YILDIRIM 3.
87kg Emincan Enez 2.
Salih AYDIN 3.
97kg İbrahim TIĞCI 3.
130kg Burak ÇAKIRCA 2. Oldular

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo