/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / LİG HABERLERİ / Lig Müsabakaları İle İlgili Önemli Duyuru!

Lig Müsabakaları İle İlgili Önemli Duyuru!

BÜYÜKLER 1. LİG VE 2. LİG SERBEST GÜREŞ FİNAL MÜSABAKALARI

-Çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları 7 Temmuz Cuma günü toplantı ve tartı, 8-9 Temmuz 2017 müsabakalar olmak üzere toplu olarak Konya ilinde yapılacaktır.
-Çeyrek final müsabakaları da 1. Maç üzerinden yapılacaktır.

Not: 1’inci ligde Kayseri Şekerspor ve TSK, 2’inci ligde de İstanbul Demirspor ve Bafra Belediyespor kulübü çekildiklerinden klasman ve düşme müsabakaları yapılmayacaktır.

BÜYÜKLER 1. LİG VE 2. LİG GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI

-7 Temmuz tartı, 8-9 Temmuz müsabakalar olmak üzere Bursa ilinde yapılacaktır.
1’inci ligde TSK çekilmiştir. Grup sonuncuları Samsun Gülizar Spor Kulübü, Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Sivas Zara Belediye Spor Kulübü finallerin yapılacağı aynı yer ve zamanda üç takım da birbirleriyle maç yapacaklar ve sonuncu olan takım küme düşecektir.

Not: 2’inci ligde Elazığ Yol Spor, Aksaray Akademi Spor ve Samsun Bafra Spor kulüpleri çekildiklerinden küme düşürülmüşlerdir.

MİNİKLER VE YILDIZLAR 1. VE 2. LİG FİNAL MÜSABAKALARI

-Çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları 30 Haziran tartı, 1-2 Temmuz müsabakalar olmak üzere Afyon ilinde yapılacaktır.

Not: Minik ve Yıldız liglerinde çekilen takımlar olduğu için düşme ve klasman müsabakaları yapılmayacaktır.

EŞLEŞMELER

1.LİG BÜYÜKLER SERBEST GÜREŞ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ (7-8-9 Temmuz 2017)

(A1) KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K – (C2) KIZILCAHAMAM ANADOLU GENÇLİK S.K
(A2) ERZURUM PASİNLER BELEDİYESİ S.K – (C1) BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K
(B1) ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K – (D2) İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K
(B2) KAHRAMANMARAŞ SGK S.K – (D1) EDİRNE TRAKYA BİRLİK S.K

1.LİG BÜYÜKLER GREKO-ROMEN GÜREŞ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (7-8-9 Temmuz 2017)
(A1) MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K – (C2) 1074 KONYA SPOR S.K
(A2) ANKARA ŞAMPIYON GÜREŞCİLER S.K – (C1) ÇANKIRI YAREN S.K
(B1) İSTANBUL HAYDARPAŞA DEMİR S.K – (D2) BURDUR İL EMNİYET
(B2) ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K – (D1) ANKARA EGOSPOR KULUBÜ

2. LİG GREKO-ROMEN GÜREŞ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (7-8-9 Temmuz 2017)
(A1) ÇORUM BELEDİYESİ S.K – (C2) ADANA YÜREĞİR BELEDİYESİ S.K
(A2) SAMSUN YAKAKENT S.K – (C1) SANCAKTEPE BELEDİYESİ S.K
(B1) BATMAN PETROL S.K – (D2) ÇORUM SUNGURLU BELEDİYESİ S.K
(B2) ERZINCAN ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ S.K – (D1) İSTANBUL PENDİK S.K

2. LİG SERBEST GÜREŞ ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (7-8-9 Temmuz 2017)
(A1) ANTALYA ASAT S.K – (C2) SİVAS ZARA BELEDİYESİ S.K
(A2) ORDU GOLKOY BELEDİYESİ S.K – (C1) SAMSUN YAKAKENT BELEDİYESİ S.K
(B1) SAMSUN ATAKUM BELEDİYES S.K – (D2) ANKARA ULAŞTIRMA S.K
(B2) SAMSUN ALAÇAM BELEDİYESİ S.K – (D1) İZMİT BELEDİYESİ S.K

1.LİG YILDIZ ERKEKLER ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (30 Haziran Tartı 1-2 Temmuz 2017)
1- (A1) BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK – (B2) MANİSA AKHİSAR BELEDİYESİ SK
2- (A2) KASIMPAŞA SPOR KULÜBÜ – (B1) K.MARAŞ BÜYÜKSEHIR BELEDİYES S.K
3- (C1) İSTANBUL SANACAKTEPE S.K – (D2) (—)
4 – (C2) KAHRAMANMARAŞ GEM S.K – (D1) ERZURUM YOL SPOR

2. LİG YILDIZ ERKEKLER ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (30 Haziran Tartı 1-2 Temmuz 2017)
1- (A1) ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK – (B2) SAMSUN YAKAKENT SK
2- (A2) TOKAT TURHAL SPOR KULÜBÜ – (B1) BALIKESİR BÜYÜKSEHIR BELEDİYES S.K
3- (C1)ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K – (D2) MERSİN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
4 – (C2) KIZILCAHAMAM A.G S.K – (D1) ANTALYA ELMALI SPOR KULÜBÜ

1. LİG MİNİK ERKEKLER ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (30 Haziran Tartı 1-2 Temmuz 2017)
1- (A1) ÇORUM GENÇLİK SK – (B2) İSTANBUL BÜYÜKSEHIR BELEDİYE S.K
2- (A2) KASIMPAŞA SPOR KULÜBÜ – (B1) CENGİZ ELBEYE S.K
3- (C1)BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K – (D2) 1920 MARAŞ SPOR KULÜBÜ
4 – (C2) ANT/ELMALI BELEDİYESİ S.K – (D1) KAYSERİ TALAS SPOR KULÜBÜ

2. LİG MİNİK ERKEKLER ÇEYREK FİNAL EŞLEŞTİRMELERİ (30 Haziran Tartı 1-2 Temmuz 2017)
1- (A1) SAMSUN İLKADIM SK – (B2) EDİRNE BİRLİK SPOR KULÜBÜ
2- (A2) AMASYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ – (B1) SANCAKTEPE SPOR KULÜBÜ
3- (C1)ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ – (D2) TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
4 – (C2)OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ – (D1) K.MARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo