/ GÜREŞ / Güreş Ligi / 2. Hafta Müsabaka Programı

Güreş Ligi / 2. Hafta Müsabaka Programı

manset12-620x330

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Grekoromen ve Serbest Stil Deplasmanlı Süper 1. Güreş Ligi ve 1. Güreş Ligi, 26-27 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak ve saat 11:00’da start alacak olan 2. Hafta müsabakaları ile devam edecek.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirilecek Güreş Ligi Müsabakaları’nda mindere çıkacak olan sporcular, takımlarına puan kazandırabilmek için galibiyet arayacaklar.

Güreş Ligi’nin 2. haftasında yapılacak müsabakalar şu şekilde:

SÜPER 1. LİG – SERBEST STİL

A Grubu / Kocaeli Atatürk Spor Salonu – 27 Nisan 2014

  1. Kocaeli BŞB SK
  2. Ankara ASKİ SK
  3. Ankara İlbank SK

B Grubu / İstanbul Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi – 27 Nisan 2014

  1. İstanbul Sancaktepe Belediyesi SK
  2. Bursa BŞB SK
  3. İstanbul Bahçelievler SK

C Grubu / Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu – 26 Nisan 2014

  1. Ankara Şeker SK
  2. Erzurum Palandöken Belediyesi SK
  3. Kahramanmaraş Belediyesi SK

D Grubu / Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu – 27 Nisan 2014

  1. Ankara PTT SK
  2. Ankara TEDAŞ SK
  3. İstanbul BŞB SK

1. LİG – SERBEST STİL

A Grubu / Kahramanmaraş Batıpark Kapalı Spor Salonu – 27 Nisan 2014

  1. Kahramanmaraş SGK SK
  2. Edirne Trakya Birlik SK
  3. Ankara Adalet Güreş İhtisas SK

B Grubu / Sivas Zara Kapalı Spor Salonu – 27 Nisan 2014

  1. Sivas Zara Belediyesi SK
  2. Çorum Belediyesi SK
  3. Tokat Özel İdare SK

C Grubu / Bursa GHSİM İlçe Spor Salonu – 27 Nisan 2014

  1. Bursa İznik SK
  2. Adana Ceyhan SK
  3. Erzurum Pasinler Belediyesi SK

SÜPER 1. LİG – GREKOROMEN STİL

A Grubu / İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Kapalı Spor Salonu – 26 Nisan 2014

  1. İzmir BŞB SK
  2. Kasımpaşa SK
  3. Bursa Yıldırım Belediyesi SK

B Grubu / İstanbul Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi – 27 Nisan 2014

  1. İstanbul BŞB SK
  2. Manisa Akhisar Belediyesi SK
  3. Ankara Kara Kuvvetleri Gücü SK

C Grubu / Konya Atatürk Stadyumu Kompleksi 100. Yıl Kapalı Spor Salonu – 26 Nisan 2014

  1. Konya BŞB SK
  2. Ankara MTA SK
  3. Ankara ASKİ SK

1. LİG – GREKOROMEN STİL

A Grubu – Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu – 26 Nisan 2014

  1. Ankara Şampiyon Güreşçiler SK
  2. Çaykur Rize SK
  3. İstanbul Güreş İhtisas SK

B Grubu – Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu – 26 Nisan 2014

  1. Çankırı Yaren SK
  2. İstanbul Haydarpaşa Demirspor SK
  3. Kayseri Şekerspor SK

C Grubu – Sivas Zara Belediyesi Kapalı Spor Salonu – 26 Nisan 2014

  1. Sivas Zara Belediyesi SK
  2. Konya Selçuklu Belediyesi SK
  3. Elazığ Yol Spor SK

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo