/ Ana Statü / Genel / Haberler / LİG HABERLERİ / GREKOROMEN GÜREŞ SÜPER LİGİNDE ŞAMPİYON ANKARA’DA BELLİ OLUYOR

GREKOROMEN GÜREŞ SÜPER LİGİNDE ŞAMPİYON ANKARA’DA BELLİ OLUYOR

GREKOROMEN GÜREŞ SÜPER LİGİNDE ŞAMPİYON ANKARA’DA BELLİ OLUYOR
 
Türkiye büyükler Grekoromen güreş liginde yarı final ve final maçları 1 Aralık tarihinde Ankara Yaşar Doğu spor salonunda düzenlenecek. Müsabakaların teknik toplantısı ve tartılar 30 Kasım’da yapılacak. Yarı final maçlarında İstanbul Büyükşehir Belediyespor- ASKİ ve Çaykur Rizespor – Kayseri Şekerspor finale yükselmek için karşı karşıya gelecek. Bu maçların galipleri finalde şampiyonluk mücadelesi verecek.
 
RIZA KAYAALP’DE MİNDERE ÇIKACAK
 
Grekoromen güreş süper liginde başta Avrupa, dünya şampiyonu Rıza Kayaalp olmak üzere Milli takım forması giyen birçok güreşçi mindere çıkacak.
 
LİGDE KALMA MAÇLARIDA ANKARA’DA YAPILACAK
 
Diğer yandan sadece şampiyonluk heyecanı değil, ligde kalma mücadelesi de nefesleri kesecek. Çankırı Yarenspor – Yozgat 1959 Spor takımları ligde kalmak için karşı karşıya gelecekler.
 
TAHİR YILMAZ: “NEFESLERİ KESECEK MAÇLARA TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ”
 
Türkiye güreş federasyonu genel sekreteri Tahir Yılmaz süper ligde artık sezonun sonuna geldiklerini belirterek “Finalde birbirinden değerli güreşçiler mindere çıkacaklar ve şampiyon belli olacak. Ayrıca ligde kalma mücadelesi de son derece zevkli karşılaşmalara sahne olacak. Tüm güreş severleri 1 Aralık tarihinde Ankara Yaşar Doğu spor salonunda yapılacak finallere davet ediyorum “ diye konuştu.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo