/ Ana Statü / Genel / Haberler / ULUSLARARASI TURNUVALAR / FATİH CENGİZ VE OSMAN YILDIRIM’DAN İDDİALI AÇIKLAMALAR

FATİH CENGİZ VE OSMAN YILDIRIM’DAN İDDİALI AÇIKLAMALAR

FATİH CENGİZ VE OSMAN YILDIRIM’DAN İDDİALI AÇIKLAMALAR

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen U23 dünya şampiyonasında gümüş madalya alan Osman Yıldırım ve Fatih Cengiz TRT SPOR’a önemli açıklamalarda bulundular.

OSMAN YILDIRIM: ALTIN İÇİN MÜDADELE ETTİM

U23 dünya şampiyonasında ülkemizi 130 kiloda temsil eden Osman Yıldırım finalde altın madalya için mücadele ettiğini ve şanssız bir şekilde yenildiğini belirterek “ Altın madalya için elimden geleni yaptım ama olmadı nasip buymuş. İnşallah önümüzdeki sene hem Avrupa hem de dünya şampiyon olurum. Bizler takım olarak her zaman altın madalyayı hedefliyoruz. Buraya on siklette geldik. Tüm arkadaşlarımız iyi müsabakalar çıkarttılar. Yensekte yenilsekte biz bunun bilincindeyiz. Kanımızın son damlasına kadar mücadele ettik. Hakem hataları oluyor, ama biz kendi hatalarımızı da biliyoruz. Kendimizi geliştirip,daha iyi hazırlanıp, mazeretleri bırakıp,hem takım olarak hem de bireysel olarak şampiyon olmayı hedefliyoruz. Bundan sonraki maçlar inşallah hepimiz adına iyi olur” dedi.

FATİH CENGİZ “ÖNÜMÜZDEKİ YIL ALTIN HEDEFLİYORUM”

U23 dünya şampiyonasında geçtiğimiz yıl altın madalya kazanan ancak bu yıl Bronz madalya kazanan Fatih Cengi ise “Elimden gelen her şeyi yaptım, ancak bu kez bronz madalyada kaldım. Umarım bundan sonraki şampiyonalarda daha güzel madalyalar. kazanırım. Önümüzde uzun bir yol var. Amacım elbette olimpiyat şampiyonluğu “ şeklinde konuştu.

FATİH CENGİZ ve OSMAN YILDIRIM’ın AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN…

sosyal-fatih-madalya

sosyal-madalya-osman

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo