/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / DEDİKODULARA SON NOKTAYI BELEDİYE BAŞKANI ŞEYMA DÖĞÜCÜ KOYDU “SANCAKTEPE GÜREŞ TAKIMI” KAPANMIYOR

DEDİKODULARA SON NOKTAYI BELEDİYE BAŞKANI ŞEYMA DÖĞÜCÜ KOYDU “SANCAKTEPE GÜREŞ TAKIMI” KAPANMIYOR

DEDİKODULARA SON NOKTAYI BELEDİYE BAŞKANI ŞEYMA DÖĞÜCÜ KOYDU “SANCAKTEPE GÜREŞ TAKIMI” KAPANMIYOR

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat
Şeyma Döğücü’yü ziyaret etti. Başkan Musa Aydın ziyaret sırasında son günlerde güreş şubesinin kapatılacağı yönünde dedikodular çıktığını ve bu durumun tüm güreş camiasını üzdüğünü kaydetti.
Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ise güreş şubesini kapatmak gibi bir düşüncelerinin kesinlikle olmadığını belirterek “Güreş bizim Ata Sporumuz. Üstelik uluslararası alanlarda ülkemize büyük başarılar kazandıran güreşçilerimiz var. Bizler daha önce olduğu gibi bundan sonrada Ata Sporumuz Güreşin ve diğer Amatör branşların yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ziyaretin sonunda Ata Sporumuz olan güreşe desteklerinden dolayı Belediye başkanı Şeyma Döğücü’ye teşekkür etti. Böylelikle günlerdir konuşulan “Sancaktepe güreş şubesini kapatacak mı? “ Konusunda son nokta konulmuş olundu. Sancaktepe Belediyesi Güreş Takımı Bundan sonrada Türk güreşine önemli isimleri yetiştirmeye devam edecek.
IMG-20190820-WA0002

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo