/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN REKTÖR KILAVUZ’A ZİYARET

BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN REKTÖR KILAVUZ’A ZİYARET

BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN REKTÖR KILAVUZ’A ZİYARET

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın Bursa Uludağ Üniversitesi’nin yeni Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette başkan Musa Aydın, Uludağ Üniversitesi rektörlük görevine gelmesinden dolayı hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren
Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’da Güreş branşının Ata sporumuz olması nedeniyle ayrı bir önemi olduğunu belirterek “Son yıllarda ki başarılarınızı büyük bir gururla takip ediyorum. Özellikle geçtiğimiz günlerde yapılan Avrupa Şampiyonasında 70 yıl aradan sonra 6 altın madalya almanız, İstiklal marşımızı Avrupa’ya tekrar tekrar okutmanız ve toplamda kazandığınız 16 madalya bizleri gururlandırdı. Türk sporunun her zaman lokomotifi olan ata sporumuz güreşi bu noktalara getirdiğiniz için Türk halkı adına teşekkür ederim. İnşallah aynı başarıları dünya ve Olimpiyat şampiyonalarında da bekliyoruz” dedi.
Bu güzel temennileri için kendisine teşekkür eden Başkan Musa Aydın, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’a Milli Takım Eşofmanı, forması ve üzerinde “15 Temmuz Şehitlerimize Minnettarız” yazan Tişört hediye etti.
WhatsApp Image 2019-04-22 at 11.41.58 (1)

WhatsApp Image 2019-04-22 at 11.41.58

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo