/ Ana Statü / Genel / Haberler / GÜREŞTE VEHBİ EMRE&HAMİT KAPLAN VE YAŞAR DOĞU TURNUVASI HEYECANI

GÜREŞTE VEHBİ EMRE&HAMİT KAPLAN VE YAŞAR DOĞU TURNUVASI HEYECANI

GÜREŞTE VEHBİ EMRE&HAMİT KAPLAN VE YAŞAR DOĞU TURNUVASI HEYECANI

22-28 Ekim tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenecek olan Dünya Güreş şampiyonasına hazırlanan Güreş takımlarımızı Türkiye’de 2 önemli turnuva bekliyor. İlk olarak Greko-Romen güreş takımımız bu hafta sonu (20-22 Temmuz) İstanbul Bağcılar Spor Salonunda Vehbi Emre&Hamit Kaplan güreş turnuvasında mindere çıkacaklar. Hazırlıklarını İstanbul Pullman otelde teknik direktör Salih Bora yönetiminde sürdüren milli takımımız Dünya şampiyonası öncesinde en önemli sınavına çıkacak. Dünya klasmanında derece elde etmiş birçok güreşçide İstanbul’da kendi durumlarını görme şansını elde edecekler. 27-29 Temmuz tarihleri arasında ise yine İstanbul Bağcılar spor Salonunda serbest güreş takımımız Yaşar Doğu turnuvası için mindere çıkacaklar. Hazırlıklarını teknik direktör İshak İlbayhanov yönetiminde Greko-Romen milli takımımızla birlikte Pullman otelde sürdürüyor. Milli takımlarımızla birlikte aynı otelde Azerbaycan-Bulgaristan-Kırgızistan-Ukrayna-Estonya-Romanya-Beyaz Rusya milli takımlarıda kamp yapıyor. Yine Yaşar Doğu turnuvasında mücadele edecek olan kadın milli takımımız ise İstanbul Sarıyer Mersinli Ahmet güreş kamp eğitim merkezinde Teknik Direktör Efrahim Kahraman yönetiminde hazırlıklarını sürdürürken Azerbaycan ve Hindistan kadın güreşçileriyle birlikte kamp yapıyorlar.
Türk Milli Takımlarında
Grekoromen,Bayan ve Serbestte her iki turnuvada güreşecek kadrolar müsabaka öncesi Basın Toplantısında Teknik adamlar tarafından
Açıklanacak
Milli takımlarımızda 12-18 Kasım tarihlerinde U23 Dünya şampiyonasında mücadele edecek olan güreşçilerimizde bulunuyor.
Erkek Milli takımlarımız
Antrenmanlarını
aynı mevkide bulunan yaklaşık On minderlik çalışma alanı bulunan Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Tematik Pilot Güreş Lisesinin Spor salolarında yapıyorlar.

WhatsApp Image 2018-07-17 at 23.18.37 WhatsApp Image 2018-07-17 at 23.17.54 WhatsApp Image 2018-07-17 at 23.19.02

 

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo