/ Ana Statü / Genel / Haberler / GÜREŞ FEDERASYONU YENİ BİNASINA TAŞINDI

GÜREŞ FEDERASYONU YENİ BİNASINA TAŞINDI

Daha önce Ulus’taki genel müdürlük binasında yer alan ardından Kızılay’daki genel müdürlük ek binasında hizmet veren Türkiye Güreş Federasyonu Emek Mahallesi 30. Sokak No31’de bulunan  hizmet binasına  taşındı.

IMG_5771
Yeni adresine  taşınan Güreş federasyonu burada ki  ilk yönetim kurulu ve teknik toplantısını da geçekleştirdi. Bu arada yeni binaya  hayırlı olsun ziyaretleri de sürüyor. Bugün Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ve Eski Dünya Güreş Şampiyonu, Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Dairesi Başkanı Selçuk Çebi federasyonu ziyaret etti. Federasyon Başkanı Musa Aydın’la bir süre sohbet eden ikili daha sonra yeni federasyon binasını gezdiler.

IMG_5765
IMG_5768

Türkiye Güreş Federasyonu başkanı Musa Aydın yaptığı açıklamada yeni binanın öncelikle Güreş camiasına hayırlı olmasını dilerken “Güreş camiası her şeyin en iyisine layık. Burası tüm Güreş  camiasının kalbi. Amacımız burada onlara en iyi hizmeti vermek ve en iyi  şekilde ağırlamak” şeklinde konuştu. Misafirler ise yeni binanın son derece güzel  olduğunu belirterek güreş camiasına hayırlı olması temennisinde bulundular.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo