/ Genel / LİG HABERLERİ / TALİMATLAR / Güreş Ligleri’ne Katılacak Kulüplerimizin Dikkatine…!!!

Güreş Ligleri’ne Katılacak Kulüplerimizin Dikkatine…!!!

Federasyonumuz tarafından organize edilecek 2015-2016 Yılı Serbest ve Grekoromen Stil Süper 1. Lig, 1. Lig ve 2. Lig’in fikstürü ile talimatı belirlendi.

NOT 1 – Spor Kuruluşları Dairesi Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda aynı yıl içerisinde bir kulüp adına yarışan bir sporcunun aynı yıl başka kulüp adına lisans çıkarması ve müsabakalara katılması uygun olmadığı görüşü alınmıştır. Dolayısı ile 30.09.2015 tarihinde yayınlanan Türkiye Büyükler Serbest ve Grekoromen Güreş Ligleri Talimatı 2015 Sezonu talimatının 10. maddesi 6.paragrafı iptal edilmiştir.

NOT 2 – Federasyonumuzun 20l5 Yılı Faaliyet Programında yer alan; 20l5 Sezonu Büyükler Grekoromen ve Serbest Güreş Ligleri 1l Ekim 20l5 tarihinde başlayacak olup,20l5 sezonu Ligler talimatı ve Lig fikstürleri Federasyonumuzun www.tgf.gov.tr adresinde yayınlanmlştlr.

İl Müdürlüklerimizden salon tahsisi yapılması için yazı yazılmış olup İl Müdürlüğü veya kulüplerinizin kendi tesislerinde müsabakaların yapılması ile ilgili İI Müdürüüklerince ortaklaşa istişare edilerek ivedi salon tahsis işlemlerinde gerekli kolaylığın sağlanmasını rica ederim.

IMG_9447

Türkiye Güreş Federasyonu Lig Kurulu tarafından yapılan çalışmalar sonucunda önümüzdeki sezon içerisinde yapılacak lig maçlarının programı belli oldu.

Liglerin fikstürlerini görmek için tıklayınız;

Serbest ve Grekoromen Stil Süper 1. Lig

Serbest ve Grekoromen Stil 1. Lig

Serbest ve Grekoromen Stil 2. Lig

2015-2016 Sezonu Güreş Ligi Talimatı

Hakem Föyü indirmek için tıklayınız

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo