/ Ana Statü / Genel / Haberler / GREKOROMEN GENÇ GÜREŞ MİLLİ TAKIMIMIZ DÜNYA ŞAMPİYONASI İÇİN SLOVAKYA’YA GİTTİ.

GREKOROMEN GENÇ GÜREŞ MİLLİ TAKIMIMIZ DÜNYA ŞAMPİYONASI İÇİN SLOVAKYA’YA GİTTİ.

GREKOROMEN GENÇ GÜREŞ MİLLİ TAKIMIMIZ DÜNYA ŞAMPİYONASI İÇİN SLOVAKYA’YA GİTTİ.

Bu yıl Slovakya’da düzenlenen Dünya Gençler güreş şampiyonasında mücadele edecek Grekoromen genç güreş milli takımımız Slovakya’ya gitti. Genç milli takımımızda hedef en az 5 madalya.
Greko-Romen genç milli Takım Antrenörü Mustafa Berber, “Avrupa Şampiyonası’ndan gerekli dersleri çıkarttıklarını belirterek. “Avrupa şampiyonasında aldığımız kötü sonuçları Slovakya’da telafi etmek istiyoruz. Hedefimiz en az 5 madalya ve takım halinde ilk üç. Tüm sporcularımız çok iyi çalıştılar ve altın için mindere çıkacaklar. Kadromuzda Avrupa ve Dünya Şampiyonu olmuş birçok sporcumuz var. İnşallah başarılı bir şampiyonanın ardından hedefimize ulaşacağız” dedi. Zorlu şampiyonada ülkemizi şu sporcular temsil edecek;
55 kilo Cihat Liman, 60 kilo Kerem Kamal, 63 kilo Abdullah Toprak, 67 kilo İsmail Gün, 72 kilo Erkan Ergen, 77 kilo Alper Murat Erduran, 82 kilo Muhittin Sarıçiçek, 87 kilo Bedirhan Tan, 97 kilo Beytullah Kayışdağ, 130 kilo Fatih Bozkurt. Dünya şampiyonasında mücadele edecek Kadın milli takımımız 17 Eylül, serbest güreş takımı ise 19 Eylül tarihinde Slovakya’ya hareket edecekler.

WhatsApp Image 2018-09-15 at 12.13.07

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo