/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / BOLU VALİSİ AHMET ÜMİT, GREKO-ROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIM KAMPINI ZİYARET ETTİ

BOLU VALİSİ AHMET ÜMİT, GREKO-ROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIM KAMPINI ZİYARET ETTİ

BOLU VALİSİ AHMET ÜMİT, GREKO-ROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIM KAMPINI ZİYARET ETTİ

Kazakistan’ın başkenti Nur Sultan’da 14-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya Güreş Şampiyonası’na sayılı günler kala, Grekoromen Milli Takımı’nın Bolu kampı sürüyor.
Aladağ Kamp Eğitim Merkezi’nde hazırlıklarına devam eden milli takımı, Bolu Valisi Ahmet Ümit ikinci kez ziyaret etti.
Antrenman öncesinde sporcularla bir araya gelen Vali Ümit’e Avrupa ve dünya şampiyonu güreşimiz Rıza Kayaalp ve teknik heyet Olimpiyat milli takım formasıyla rozetini hediye etti. Ardından
Bolu Valisi Ahmet Ümit Teknik Direktör Salih Bora ve antrenörlerden şampiyona hakkında bilgi aldı.
Vali Ümit, artık zorlu şampiyonaya sayılı günler kaldığını belirterek “Güreş bizim Ata sporumuz. Sizleri Kazakistan’a yolcu etmeden son bir kez daha görmek istedim. Rabbim sizlerle olsun. İnşallah oradan madalyalarla dönersiniz” dedi. Greko-Romen güreş milli takım teknik direktörü Salih Bora ise Bolu’da son derece güzel bir ortamda çalıştıklarını belirterek “Artık şampiyonaya hazırız diyebilirim. Kampımız yarın sona erecek ve 9 Eylül’de Kazakistan’a hareket edeceğiz. Orada bizi çok zorlu bir şampiyona bekliyor. İnşallah madalyalar kazanıp, olimpiyat kotalarını da alırız. Bizleri burada yalnız bırakmayan ve iki kez ziyaretimize gelen Bolu Valimiz Sayın Ahmet Ümit beyefendiye çok teşekkür ederiz “dedi.
IMG-20190907-WA0000

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo