/ Ana Statü / Genel / Haberler / BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN GREKOROMEN GENÇ MİLLİ TAKIM KAMPINA ZİYARET

BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN GREKOROMEN GENÇ MİLLİ TAKIM KAMPINA ZİYARET

BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN GREKOROMEN GENÇ MİLLİ TAKIM KAMPINA ZİYARET

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 18 -23 Eylül tarihlerinde Slovakya’da düzenlenecek olan Gençler Dünya güreş şampiyonasına Bolu Aladağ’da hazırlanan milli takım kampını ziyaret etti. İlk olarak teknik heyetle takımın son durumu hakkında toplantı yapan Musa Aydın, tüm sikletlerdeki güreşçiler hakkında bilgi aldı. Son yapılan Avrupa şampiyonasındaki eksiklikleri anlatan Aydın, Dünya şampiyonasında daha başarılı olmaları gerektiğini söyledi. Başkan Musa Aydın, ardından Milli takımın antrenmanını takip ederek güreşçilerle bir süre sohbet etti ve onlarla toplu fotoğraf çektirdi.
Kamp çalışmaları hakkında bilgiler veren Teknik Direktör Mustafa Berber, şu ana kadar hazırlıkların son derece verimli geçtiğini belirterek “8 Ağustos tarihinden bu yana Bolu Aladağ’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avrupa güreş şampiyonasındaki eksik yönlerimizi tüm teknik heyet olarak tek tek tespit ettik. Şu an çalışmalarımızı o yönde yoğunlaştırdık. Dünya şampiyonasında çok daha başarılı olacağımızı söyleyebilirim” dedi. Grekoromen genç milli takımımız hazırlıklarını 19 Ağustos tarihine kadar Bolu Aladağ’da sürdürecek. Milliler Dünya şampiyonası öncesindeki son hazırlık kampını 30 Ağustos -15 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da yapacak.

 

WhatsApp Image 2018-08-15 at 12.33.51 WhatsApp Image 2018-08-15 at 12.33.52 WhatsApp Image 2018-08-15 at 12.33.51 (1) WhatsApp Image 2018-08-15 at 12.33.50

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo