/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSA AYDIN’DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Musa Aydın mesajında şu cümlelere yer verdi.
“Bugüne kadar hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan aziz milletimiz, birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörüsünü, sağduyusunu kaybetmeden ilerleme yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam etmektedir.
Özellikle 15 Temmuz’da FETÖ Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen ve milletimizin tıpkı kurtuluş mücadelesinde olduğu gibi destansı karşı koyması ile bastırılan darbe girişiminin ardından millet olma şuuru ve Cumhuriyetimizin kıymeti bir kez daha net olarak anlaşılmıştır. Bu sorumluluğun bilincinde olarak demokratik, siyasal, kültürel, sosyal alanlarda olduğu gibi özellikle de ekonomik gelişmeye önem vererek atalarımızdan aldığımız Cumhuriyet mirasını gelecek nesillere, içinde yaşanılan asrın sorunlarına cevap verecek şekilde geliştirerek ulaştırmalıyız.
Ben bu duydu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, başta güreş ailesi olmak üzere tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimde kutluyorum”

28-0u2H_cover

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo