/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / BASIN BÜLTENİ İSTANBUL’DA KIRKPINAR ZİRVESİ

BASIN BÜLTENİ İSTANBUL’DA KIRKPINAR ZİRVESİ

BASIN BÜLTENİ

İSTANBUL’DA KIRKPINAR ZİRVESİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid 19 pandemisi hala devam ederken, bu yıl ki Kırkpınar yağlı güreşlerinin durumu 5 Haziran Cuma günü masaya yatırılacak. 658 yıllık bir geçmişe sahip olan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri hakkında İstanbul’da çok kritik bir toplantı yapılacak.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim bir araya gelerek konuyu tüm ayrıntılarıyla değerlendirecekler. Bu toplantının ardından saat 11:00’da Gorrion otelde alınan kararlar kahvaltılı basın toplantısıyla paylaşılacak. Bu tarihi basın toplantısında siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

ADRES: Gorrion Hotel
Yenibosna Merkez, 29 Ekim Cd. No:9, 34197 Bahçelievler/İstanbul
SAAT: 11:30

NOT: İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı, basın mensubu arkadaşlarımızın daha sağlıklı bir ortamda görev yapmaları açısından toplantımıza sadece akredite olan arkadaşlarımız katılabileceklerdir. Akredite için 4 Haziran Perşembe saat 17:00’a kadar Basin@tgf.gov.tr. elektronik posta adresine ve TGF BASIN Whatsap grubuna isimlerizi bildirmenizi önemle rica ederiz. Kahvaltılı basın toplantısının yapılacağı alan akredite olan arkadaşlarımızın sayısına ve sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanacak, akredite olmayan basın mensupları kendi sağlıkları açısından salona alınmacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

LOGO

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo