/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / ANTRENÖR YAKA KARTLARI HAKKINDA

ANTRENÖR YAKA KARTLARI HAKKINDA

ANTRENÖR YAKA KARTLARI HAKKINDA

2021 YILI FAALİYET PROGRAMI GEREĞİ ŞUBAT AYI İTİBARİYLE YAPILMASI PLANLANAN YURT İÇİ MÜSABAKALARINA KATILMAK İSTEYEN ANTRENÖRLERİN 2021 YILI YAKA KARTLARI BANDROLLERİNİ İVEDİ OLARAK TEMİN EDİNMELERİ GEREKMEKTEDİR.
• 2018 yılından itibaren başlayarak, bandrollü antrenör yaka kartı almış olan antrenörlerimizin;
2021 yılı bandrollerini alabilmeleri için, Türkiye Güreş Federasyonunun TEB ANKARA/ KIZILAY Şubesinde bulunan TR09 0003 2000 0000 0058 4714 56 No’lu hesaba 50 TL yatırarak, üzerinde adı, soyadı ve hangi ilin–kulübün antrenörü olduğuna ilişkin bilgilerinin de yazılı olduğu dekontu federasyonumuzun 0 312–311 96 77 No’lu faksına göndermeleri gerekmektedir.

Not: Elinde Bandrollü Antrenör yaka kartı olan Antrenörlere sadece 2021 bandrolü gönderilecektir, tekrar yaka kartı basılmayacaktır. Bandrollü yaka kartı olmayan antrenörler veya kartını kaybeden antrenörler tekrar yaka kartı bastırmak zorundadır.
• Daha önce Bandrollü Antrenör yaka kartı almamış Antrenör arkadaşlar için;

2021 yılı için geçerli olacak olan Antrenör Yaka kartı başvurusu gerekli belgeler:
– 1 adet vesikalık fotoğraf,
– Web sayfamızda Formlar kısmında bulanan Antrenör Bilgi Formu,(form eksiksiz doldurulacaktır.)
– Antrenör belge fotokopisi,
– Nüfus cüzdanı fotokopisi,
– Federasyonumuz hesabına 50 TL yatırıldığına ilişkin dekont, ( TEB ANKARA/ KIZILAY Şubesi TR09 0003 2000 0000 0058 4714 56 no’lu hesap) açıklama kısmına çalıştığınız il ve kulüp ismini giriniz.
– Anrenörlerimizin Yukarıdaki belgeleri kargo ile federasyonumuza ulaştırmaları halinde 2021 yılı antrenör kartları çıkarılacaktır.
ÖNEMLİ NOT:

2021 Yılı federasyonumuz faaliyetlerinde görev alacak antrenörlerimizin müsabakalar esnasında sporcusunun köşesinde bulunduğu sürece bu kartı takmak zorundadır ve kartlar üzerinde 2021 bandrolü olup olmadığı kontrol edilecektir. Kartı olmayan antrenörlerimiz pandemi koşulları gereği, müsabakaların seyircisiz oynanması dolayısıyla, seyirci olarak bile salona alınmayacak ve müsabakalar için herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacaktır.

KARTI BASILMIŞ OLAN ANTRENÖRLERİN KARTLARI, O İLİN İL TEMSİLCİSİNE KARGO İLE GÖNDERİLECEK, DAĞITIMI İL TEMCİLERİ KANALI İLE YAPILACAKTIR. İL TEMSİLCİSİ OLMAYAN İLLERİN KARTLARI GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİNE GÖNDERİLECEKTİR.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo