/ DUYURULAR / Genel / ULUSLARARASI TURNUVALAR / A Milli Güreşçilerimiz, Rusya’da Mindere Çıkacak

A Milli Güreşçilerimiz, Rusya’da Mindere Çıkacak

manset-12-620x330

Uluslararası platformlarda Türk bayrağını dalgalandırmak için üst düzey mücadele sergileyen A Milli Güreşçilerimiz, 07 – 09 Kasım 2014 tarihleri arasında Rusya’da düzenlenecek Milletler Kupası’nda boy gösterecek.

Bu yıl içerisinde yapılan Avrupa ve dünya şampiyonaları ile uluslararası özel turnuvalarda 25 altın, 26 gümüş ve 33 bronz madalya olmak üzere toplam 84 madalya kazanan serbest ve grekoromen stil milli güreşçilerimiz, başkent Moskova’da organize edilecek turnuvada kürsüde yer alabilmek için ter dökecek.

Dünya şampiyonasında başarılı bir grafik çizdiklerini hatırlatan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Rusya’da genç ağırlıklı bir kadro ile madalya mücadelesi vereceklerini belirterek milli güreşçilere başarılar diledi.

Milletler Kupası’nda ay-yıldızlı mayoyu giyecek sporcular ise şunlar:

“57 kilo: Barış Kaya, 59 kilo: Ayhan Karakuş, 61 kilo: Recep Topal, Abdi Zurnacı, 65 kilo: Selahattin Kılıçsallayan, 66 kilo: Cengiz Aslan, 70 kilo: Servet Coşkun, 71 kilo: Yunus Özel, Yunus Emre Başar, 74 kilo: Batuhan Demirci, 75 kilo: Emrah Kuş, 80 kilo: Burhan Akbudak, Aslan Atem, 84 kilo: Kansu İldem, 86 kilo: Fatih Erdin, Abdulkadir Özmen, 96 kilo: Fatih Yaşarlı, 98 kilo: Süleyman Demirci, 120 kilo: Yunus Emre Dede, 130 kilo: Atilla Güzel”

Kafile Başkanı: Bülent Karacan

İdareci: Serdar Cinkılıç

Antrenörlerimiz: Necmi Gençalp, Abdullah Çakmar (Serbest), Muttalip Yerlikaya, Serkan Özden (Grekoromen)

Masörlerimiz: Tamer Kısacık, Mecnun Paşalı

Hakemlerimiz: Halil İbrahim Cicioğlu, İkren Kor

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo