/ Ana Statü / Genel / Haberler / 72 YAŞINDAKİ GÜREŞ HOCASI HAMDİ YILMAZ EŞİYLE SURVİVOR OYNADI TÜRKİYE’NİN GÜMDEMİNE OTURDU

72 YAŞINDAKİ GÜREŞ HOCASI HAMDİ YILMAZ EŞİYLE SURVİVOR OYNADI TÜRKİYE’NİN GÜMDEMİNE OTURDU

72 YAŞINDAKİ GÜREŞ HOCASI HAMDİ YILMAZ EŞİYLE SURVİVOR OYNADI TÜRKİYE’NİN GÜMDEMİNE OTURDU

Türk güreşine büyük hizmetleri dokunan emektar antrenör Hamdi Yılmaz dün akşam yayınlanan bir video ile Türkiye’nin gündemine oturdu. Eşi ile Survivor yarışı yapan Hamdi hoca büyük beğeni topladı.

72 yaşındaki emektar güreş antrenörü Hamdi Yılmaz eşiyle birlikte kendi bahçesinde Survivor parkuru kurdu ve yarıştı. Yaşlı çift gençlere taş çıkardı. Hamdi hoca ve eşi yarışırken kızları da bu anları ölümsüzleştirmek için kameraya çekti. Kameralara çekilen bu görüntüler ise sosyal medyada ve ulusal medyada büyük beğeni topladı.
Sakarya’da yaşayan 72 yaşındaki güreş antrenörü Hamdi Yılmaz hanımı ile birlikte kendi bahçelerinde Survivor parkuru kurup yarıştığı görüntüler büyük beğeni topladı. Yaşlı çiftin yarıştığı görüntüler izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Ailece spora ve güreşe büyük ilgi duyan yarışı Hamdi hoca centilmence eşine kaybetti.
Güreşin insan sağlığına yıllar geçse de ne kadar faydalı olduğu bu görüntüler de ispatlanmış oldu. Yaşlı çift güreş sayesinde gençlere taş çıkardılar.
İmkansızlıklara rağmen kendi bahçelerinde kurdukları parkur ise herkesin içindeki neşe ve eğlenme isteğinin nasıl kısıtlı ölçülerde bile ortaya çıkabileceğini gösterdiler.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo