/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / KURS & SEMİNERLER / 3. Kademe Güreş Antrenör Uygulama Eğitimi DÖRDÜNCÜ Kursu Ankara da Yapılacak

3. Kademe Güreş Antrenör Uygulama Eğitimi DÖRDÜNCÜ Kursu Ankara da Yapılacak

3. Kademe Güreş Antrenör Uygulama Eğitimi DÖRDÜNCÜ Kursu Ankara da Yapılacak

2021 Faaliyet programımızda yer alan 3. kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kursumuzun dördüncüsü Şubat ayı içerisinde Ankara da yapılacak
2021 Faaliyet programımızda yer alan 3 kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde Şubat ayı içerisinde Ankara da yapılacak olup, başvuru şekli, tarih, programlar vs. kurs ile ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.
Kurs başvurusu; e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama Eğitim Kursumuza, daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi başkanlığı bünyesinde açılmış Temel Eğitim kurslarından başarılı olanlar ve yine E-devlet sistemi üzerinden BESYO Denklik işlemi başvurusu kabul edilen kişiler ve kategori yükseltmek isteyen kişiler katılabileceklerdir.
Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, E-devlet üzerinden sisteme yüklenecektir. E -devlet üzerinden yüklenen belgeler federasyona gönderilmeyecektir.
Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Antrenör Yönetmeliği kapsamında kursun başlamasından 5 gün önce kursa kabul edilen kişilerin isim listesi federasyon internet sitesinden ilan edilecektir. Kurs katılım kontenjanları her bir kurs için 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileriki tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecektir ve federasyonumuz tarafından duyurusu resmi sitemiz üzerinden yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ
E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.
Kurs ücreti; E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz kurs başvurunuzun federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile Halk Bankasından kurum ödemeleri bilgisi verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır.
3. kademe Kurs Ücreti
Kategori yükseltmek ve Temel Eğitimden Başarılı Olup 3. Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 900 Tl.
BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3. Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 250 Tl
Not: Bankada yukarıda belirtilen ücretler dışında ücretlendirme çıkması halinde lütfen federasyonu arayınız.

Şubat Ayı İçerisinde Yapılacak ikinci Uygulama Eğitimi Kurs Bilgileri
Kademe İl Ön Kayıt Tarihleri Kurs Listesi Kurs Başlangıç Kurs Bitiş Duyuru Tarihi Tarihi Tarihi
3. kademe Ankara 08-02-2021/15-02-2021 17-02-2021 21-02-2021 28-02-2021

Kurs başvurusu kabul edilen kişiler kursa gelmeden önce 72 saati geçmemiş (18-19 Şubat tarihli test) Koronavirüs (Covid-19) testi yaptırmak zorundadırlar. Test yaptırmayan kişiler kesinlikle kursa kabul edilmeyecektir. Kişilerin test kontrolü; kursun ilk günü, Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod kontrolü, E- nabız veya fiziksel olarak almış oldukları rapor üzerinden yapılacaktır.

Konaklama :
Pandemi nedeniyle kursun işleyişi, kursun yapılacağı salona ulaşım kolaylığı (yürüme mesafesi) ve teorik derslerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi adına Federasyonumuz tarafından şehir dışından gelecek kursiyerler için AKM Otel ile anlaşma yapılmıştır. Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri ve alınacak önlemler kapsamında anlaşmalı otelde konaklama yapılması önem arz etmektedir.

AKM Otel
Oda Kahvaltı Tek Kişilik Oda: 120 tl
Oda Kahvaltı İki Kişilik Oda: 150 tl
Tel: 0312 341 00 47
Cep: 0533 332 67 44 (Oktay ÇALIŞKAN)
Adres: Zübeyde Hanım, İstanbul Cd. No : 88, 06070 Altındağ/Ankara

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo