/ Ana Statü / DUYURULAR / Genel / Haberler / 2021 BUYUK KADINLAR GURES MILLI TAKIM KAMP KADROSU BELIRLEME TALİMAT ve SPORCU LİSTESİ

2021 BUYUK KADINLAR GURES MILLI TAKIM KAMP KADROSU BELIRLEME TALİMAT ve SPORCU LİSTESİ

2021 yılı milli takım kamp kadrosu belirleme seçmelerinde uygulanacak talimatlar ve katılacak sporcuların listesine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

2021 BUYUK KADINLAR GURES MILLI TAKIM KAMP KADROSU BELIRLEME SECMELERINDE UYGULANACAK TEKNIK IDARI CEZAI HUKUMLER ve SEÇME PROGRAMI

2021-YILI-MİLLİ-TAKIM-KAMP-SECMELERINE-KATILACAK-SPORCU-LISTESI-WW

Dikkat edilecek hususlar;
a)Sporcu, antrenör, idareci ve hakemlerden akredite yapılabilmesi için en geç 48 saati geçmemiş
(COVID-19) testi istenecektir. Akredite yapılabilmesi için sporcu, antrenör, idareci, vehakemlerden HES kodu istenecek ve akredite anında yeni (COVID-19) testi için numunesialınacaktır.
b)Seçmelere katılacak sporcuların otele giriş saatleri 08 Şubat 2021 pazartesi günü saat:13:00-15:00 arasında, otelden çıkış ise 10 Şubat Çarşamba saat: 11:00 de yapacaklardır.
c) Belirtilen tarih ve saatler haricinde hiçbir sporcu, antrenör, idareci ve hakemler otele giriş yapamayacak ve akreditesi yapılmayacaktır.
d) Seçmeler seyircisiz yapılacak olup, sporcu, antrenör, idareci ve hakemlerin yakınları ve arkadaşları müsabaka salonuna ve konaklama yapılacak olan yerlere kesinlikle alınmayacaktır.
e) Akredite olup, daha sonra hastalık belirtisi gösteren kişiler seçmelerden ve konaklama yerinden uzaklaştırılacaktır ve gereken tedbirler doğrultusunda en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilecektir.
f) Seçmelerin yapılacağı salonuna o gün müsabakası olmayan sporcular kesinlikle alınmayacaktır.
g) Spor salonunda ve konaklama yerlerinde hijyen ve temizlik kurallarına dikkat edilecek olup, kurallara uyulması konusunda gereken önlemler alınacaktır.
h) Seçmeler süresince sporcu, antrenör, idareci ve hakemler kesinlikle otel dışına çıkartılmayacaktır.
i) Bu şartlara uymayanlar kesinlikle akredite yapılmayacaktır.

BAĞLANTILAR

                      

SPONSORLAR

                    bilyonerlogo